KATEGORİLER
Sepetiniz

Dana Derisi Post Halılar

Dana Derisi Post Halılar

Dana Derisi Post Halılar


Halı modelleri ararken bazen  farklı tarzlar düşünebiliriz.Son yıllarda dekorasyoncuların ön plana sundukları halılar arasında dana derisi halı modelleri bulunmaktadır.Bu tarz halılar serildikleri mekanların havasını komple değiştirmektedir.Post halı alırken genelde imitasyon post halı tercih ediliyor.Bunun yanında orjinalden vazgeçmeyenlerimiz de var tabi.Orjinal deri halı alırken ise dikkat edilmesi gereken yapım aşamasının nasıl olduğudur.Çünkü deri halılar hijyenik olmalıdır.

Dekoratif halı modelleri sadece ev ortamlarına serilmiyor.Ofis halısı olarakta tercih edilebiliyor.Dana derisi halı modelleri içinde en çok giden renkler siyah beyaz deri halı ve krem kahve deri halı modelleridir.Bu renkler bellirlenirken evimizde veya iş yerimizdeki diğer aksesuarların renkleri gözönünde tutulmalıdır.

Post halı kullanım açısından oldukça kolaydır.Makinede yıkanabilir halı özelliiğine sahiptir.

Post halı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ise alt tabanı süvet , deri veya kauçuk olmalıdır.Kesinlikle alt tabanı lastik veya jel olmamalıdır.Çünkü yıkamadan sonra bozulma riski yüksektir.

Halıforum ailesi olarak post halı modelleri , dana derisi post halı modellerini şiddetle tavsiye ediyoruz.Göz zevkinize hitap edecek deri halılarımız yeni trend kataloğumuzda mevcuttur.


Bu kategoride ürün bulunamadı.