KATEGORİLER
Sepetiniz

Banyo Halısı

Banyo Halısı 


Evinizin dekora ihtiyacı olan önemli yerlerinden biride banyolardır.Birbirinden farklı dekarasyon fikirlerine açık olan banyolarda en önemli unsur kullanacağımız banyo halılarıdır.Banyolarda kullanılan aksesuarlara uygun olması gereken banyo halıları renk uyumuna ve desene göre farklılıklar göstermektedir.

Banyo halısı serilecek alanın renklerine uyum sağlamalıdır.Fakat bunun yanında kaliteli banyo halısı olması için antialerjik olmalı ve titiz hanımların olmazsa olmazlarından yıkanabilir banyo halısı olmalıdır.Ayrıca kaymaz tabanlı ve suya dayanıklı banyo halıları tercih edilmelidir.

halıforum.com onlıne halı mağazası sizlere en kaliteli banyo halıları sunmaktadır.Ayrıca banyo halıları kategorimizde karşı koyamayacağınız indirimli banyo halıları satılmaktadır.

halıforum.com olarak size tavsiyede bulunacağımız dekarasyon fikirleri arasında banyo halıları serileceği alanın büyüklüğüne göre seçilmelidir.Eğer büyükçe bir banyoya sahipseniz alacağınız renkli banyo halısı olmalıdır.Aksine sereceğiniz alan küçük ise sade banyo halısı seçmelisiniz.

Banyo halısı Kategorimizde eğer banyonuza uygun ölçü bulamazsanız kaymaz tabanlı halı kategorimizede bakabilirsiniz.Burada banyonuza uygun desenlerde mevcuttur

HALIFORUM DÜZ RENK BEYAZ OVAL HALI KAYMAZ TABAN-İ-S41KLASİK
-15 %
✅ Anti ALERJİK özellikli doku ve gözenekler sayesinde bakterilerden uzak bir ortam sağlar. ✅ Anti alerjik özelliği sayesinde alerjenlerden uzak bir ortam sağlar. ✅ Kaymaz taban sayesinde tüm yüzeylere sorunsuzca tutunur. ..
100,00TL 85,00TL
HALIFORUM OVAL TAVŞAN TÜYÜ HALI POST PELUŞ CAMEL-DO-TAV
-15 %
✅ TÜY DÖKMEYEN POST PELUŞ HALI-İMİTASYON TAVŞAN TÜYÜ HALI ✅ALT TABANI KALİTELİ PVC (DÖKÜLMEZ-PARÇALANMAZ ✅ KAYMAZ TABANLI HALIDIR ✅ OLAĞANÜSTÜ YUMAŞAK 3 CM TÜY UZUNLUĞU ..
105,00TL 89,25TL
HALIFORUM OVAL TAVŞAN TÜYÜ HALI POST PELUŞ KREM RENK-DO-TAV
-15 %
✅ TÜY DÖKMEYEN POST PELUŞ HALI-İMİTASYON TAVŞAN TÜYÜ HALI ✅ALT TABANI KALİTELİ PVC (DÖKÜLMEZ-PARÇALANMAZ ✅ KAYMAZ TABANLI HALIDIR ✅ OLAĞANÜSTÜ YUMAŞAK 3 CM TÜY UZUNLUĞU ..
105,00TL 89,25TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)