KATEGORİLER
Sepetiniz

Bamboo Halılar

BAMBOO HALILAR

Bambu halı nasıl temizlenir? Evinizde bambu halılarınıza periyodik bakımlar yaparak, Bambu Halınızın uzun ömürlü kalmasını sağlayabilirsiniz. Bambu Halıların Kullanımı ve Bambu Halılarda lekeler nasıl çıkar ? sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

  • Bambu Halınızı Yüzeyi nemli, temiz bir bezle temizleyin.
  • Bambu Halınızı Hafif bulaşık sabunu ve su çözeltisi ile lekeleri temizleyin.
  • Bambu Halınızı Kaba kalıntılardan kurtulmak için, balkonda hafifçe çırpın.
  • Bambu Halınızı Elektrikli süpürge ile süpürecekseniz kıllı fırça ucunu çıkartın ve kıl olmayan bir uçla süpürün.
  • Bambu Halınızı sandalye veya mobilyaların ayaklarını bambu halılarınızın üzerine gelmemesine özen gösterin. Ağırlık ve keskin ayaklarından dolayı mobilyalar, bambu halınıza zarar verebilir. Bu gibi durumlara karşı ayakların geldiği yerlere keçe koyun.
  • Bambu Halınızı Sandalye veya mobilya tekerlekleri bambu halılarda kullanılması tavsiye edilmez.
  • Bambu Halınızı Doğrudan, uzun süreli güneş ışığına maruz kalan tüm lifler bir dereceye kadar solmaya maruz kalacaktır. Güneşli bir yerdeyse lütfen bambu halınızı düzenli olarak döndürün.

Bambu halılar kullanışlı mı

Antialerjik, anti bakteriyel ve yumuşak olan bambu halı modelleri kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bebek ve çocuk odalarında sıklıkla kullanılan bambu halı modelleri parlak ve yumuşak dokuları ile dikkat çekmektedir. Bambu halılar özellikle sağlık açısından önemli nitelik taşımaktadır.

Bambu halı modelleri evinizin her yerinde kullanabileceğiniz bir kalitedir. Bambu mutfak halıları birçok müşteri tarafından tercih edilmekte olup olumlu bir çok yorum almaktayız. Sadece mutfak değil, evinizin her yerinde kullanabileceğiniz bambu halılar, yıkanabilir özelliğinden dolayı salon halısı, koridor halısı, çocuk odası halısı, bebek odası halısı gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Bambu halı fiyatları ve çeşitleri açısından oldukça zengin olan Halıforum’ da zevkinize uygun halı bulacağınızdan eminiz. Bambu Halı yorumlarında da göreceğiniz gibi memnun kalacağınızdan eminiz. İyi Alışverişler…

Bu kategoride ürün bulunamadı.